کد مطلب: 6005
کروش لیست جام جهانی را اعلام کرد
سپاهان فقط یک نماینده ،استقلال ۶ تایی شد
 
بازیکنان نهایی اردوی تیم ملی مشخص شدند.
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۲۱:۱۹
Share/Save/Bookmark
 
اتفاق: خسرو والی زاده مدیر رسانه ای تیم ملی روز شنبه در این باره به سایت فدراسیون فوتبال گفت: کارلوس کروش پس از دیدار تمرینی صبح شنبه تیم ملی با تیم زیر ۲۲ سال، ۲۴ بازیکن را به ترکیه دعوت کرد:

استقلال: سیدمهدی رحمتی، خسرو حیدری، پژمان منتظری، مجتبی جباری، آندرانیک تیموریان، فریدون زندی
پرسپولیس: علی کریمی، مهرداد پولادی، غلامرضا رضایی
سپاهان: سیدجلال حسینی
تراکتورسازی: محسن فروزان، احسان حاج صفی، محمد ابراهیمی
ذوب آهن: شهاب گردان ، حسین ماهینی
مس کرمان: شجاع خلیل زاده، قاسم دهنوی
سایپا: کریم انصاریفرد
اوساسونا: جواد نکونام
الامارات: پژمان نوری
الوصل: محمدرضا خلعتبری
العربی: هادی عقیلی
رابین کازان: علیرضا حقیقی
انجل هولم سوئد: امید نظری
تیم ملی فوتبال ایران روز اول خرداد ماه برای برپایی اردو به ترکیه اعزام می شود. در این اردو یک دیدار تدارکاتی با تیم ملی آلبانی پیش بینی شده است. تیم کشورمان قرار است روز ۱۲ خرداد از استانبول عازم تاشکند پایتخت ازبکستان شود و پس از دیدار با تیم ملی آن کشور در نخستین دیدار از آخرین مرحله دور انتخابی مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ ، روز ۱۵ خرداد با یک فروند هواپیمای چارتر به ایران برگردد.


لیست کروش از این جهت اهمیت دارد که لیست نهایی تیم ملی قبل از ۲ بازی مهم انتخابی جام جهانی در حالی آغاز می شود که سپاهان ، قهرمان لیگ تنها یک سهمیه در تیم ملی دارد و قلم قرمز سرمربی تیم ملی روی نام محمد قاضی کشیده شده که فوروارد ثابت کروش در بازی های مرحله قبل بود و به عنوان یکی از ستاره های نقل و انتقالات در حال پیوستن به پرسپولیس است. به نظر می رسد آسیب دیدگی این بازیکن در بازی دوستانه با تیم ملی زیر ۲۲ ساله ها جدی بوده و کار دست تیم ملی داده است.
 

بيانيه هشت كشور صنعتي در مورد تحريم نفتي ايران

انتشار بيانيه هشت كشور صنعتي جهان در مورد تحريم نفتي ايران، بازتاب سخنان وزير اقتصاد ايران در مورد‌ آينده قيمت هاي نفت، بيانيه ضدايراني شوراي ...

بيانيه هشت كشور صنعتي در مورد تحريم نفتي ايران
 

جزئیات طرح پیشنهادی ۱+۵ به ایران

اتفاق: یکی از مهمترین اخبار امروز مطبوعات جهان در مورد ایران را، خبر سفر قریب الوقوع «یوکیا آمانو»، دبیرکل آژانس بین المللی انرژی ...

جزئیات طرح پیشنهادی ۱+۵ به ایران
 


 
کروش لیست جام جهانی را اعلام کرد